חברת Cofense רוכשת את Cyberfish הישראלית בכ-100 מיליון דולר

ijump_728x90


חברת הסייבר האמריקאית Cofense רוכשת את Cyberfish, חברת סייבר ישראלית המספקת הגנה מפני פישינג. החברות סירבו למסור את סכום הרכישה אך לכלכליסט נודע ששווי העסקה מוערך בכ- 100 מיליון דולר.

 

זו הרכישה הראשונה של Cofense בישראל. בעקבות הרכישה, תפתח Cofense מרכז פיתוח ראשון בישראל שיכלול את עובדי החברה הישראלית. מהחברות נמסר שהשילוב בין הטכנולוגיה של Cyberfish עם טכנולוגיית האיתור והתגובה של Cofense – מביא לשוק פתרון לאבטחת דואר אלקטרוני, לאיתור איומים והתגובה להם. סייברפיש נוסדה ב- 2018 ע”י שלושה מייסדים: דימה קגן, מנכ”ל; יבגני גכט, סמנכ”ל טכנולוגיות; עמית ישראל, סמנכ”ל מכירות. החברה גייסה השקעת סיד בהובלת קרן JVP ו ופרה סיד מ- Spinach Angels.

 

 

קראו עוד בכלכליסט:

 

הפלטפורמה של Cofense מבוססת על רשת של יותר מ-26 מיליון אנשים ברחבי העולם שמזהים, מדווחים ומשתפים מידע על חשדות להתקפות פישינג. הפלטפורמה שבה משתמשת Cofense כנגד פישינג, משמשת אלפי ארגונים וחברות ברחבי העולם.

 


מימין עמית ישראל דימה קגן ויבגני גכט צילום: אלעד גוטמן

 

 

“שיתוף הפעולה של Cofense ו־Cyberfish מציע לארגון את כל מה שהוא צריך כדי לאבטח את הדוא”ל הארגוני במקום אחד, ומייתר את הצורך לשימוש בפתרונות יקרים, מיושנים ומסורבלים בו־זמנית”, אמר רוהיט בלאני, מנכ”ל ומייסד Cofense. “בימינו ארגונים רבים פועלים כדי לאחד בין ספקי הטכנולוגיה השונים שלהם. אנחנו בונים את התשתית הזו כדי לתמוך בלקוחות שלנו תוך שמירה על איכות גבוהה של סט המוצרים בכל פתרון שיבחרו. שידרוג שוק אבטחת הדוא”ל הוא חלק מהדנ”א של Cofense, ואנו מצפים לפתח יכולות איתור ותגובה להונאות פישינג עבור עוד ארגונים וספקי שירות מנוהלים בשנת 2021”.

 


“Cyberfish מתרגשת לשלב כוחות עם ,Cofense במטרה לפתור את בעיית הפישינג ולשדרג את אבטחת הדוא”ל בקנה מידה חדש”, אומר דימה קגן, מנכ”ל ומייסד Cyberfish. “זמן קצר אחרי שהצוותים שלנו נפגשו, הבנו שאנחנו שותפים לאותו חזון – יצירת מהפיכה בתחום אבטחת הדוא”ל, כזו שתענה על הדרישות העסקיות של חברות גדולות ושל ספקי שירות מנוהלים ותספק רמת הגנה יוצאת דופן”.

 

“Cyberfish שהתחילה את דרכה בחממת הסייבר של JVP בבאר שבע פיתחה פתרון טכנולוגי פורץ דרך שמתמודד עם אחד האיומים המשמעותיים ביותר בעולם הסייבר בכלל, ובפוסט קורונה בפרט, שאחראי על 90% מהתקפות הסייבר בעולם”, אומר אראל מרגלית, יו”ר ומייסד קרן JVP, “אנו מברכים את המייסדים דימה קגן, יבגני גכט ועמית ישראל ובטוחים שהקמת מרכז הפיתוח הראשון של Cofense בישראל, בעקבות הרכישה, יצור הזדמנויות תעסוקה משמעותיות. זו דוגמא נוספת לאופן שבו JVP רואה את החדשנות הישראלית מעצבת את עולמנו, באמצעות חיבור בין טכנולוגיות פורצות דרך לשווקים גלובליים”.
קישור לכתבת המקור

Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor