חברת הפינטק Blue dot גייסה 32 מיליון דולר בהובלת קרן Ibex

ijump_728x90


חברת הפינטק Blue dot (לשעבר VATBox),
שפיתחה מערכת לחישוב ואוטומציה של דיווחי מס לארגונים, גייסה 32 מיליון דולר בהובלת Ibex Investors ובהשתתפות Lutetia Technology Partners. בגיוס השתתפו גם המשקיעים הקיימים Lamaison Partners, Viola, Target Global.

 

קראו עוד בכלכליסט:

סבב הגיוס הנוכחי ישמש להאצת הצמיחה באירופה ובארה”ב, וכן לחיזוק והרחבת המוצר באמצעות הגדלת צוות המוצר והפיתוח. בין לקוחות החברה ניתן למצוא חברות ענק כמו: Amazon, Dell, Cisco, GSK, Vestas, Michelin ועוד. עד היום גייסה 96 מיליון דולר, כאשר הגיוס האחרון כולו באקוויטי (הון המייצג בעלות).

 

Blue dot פיתחה טכנולוגיה המספקת תמונה מלאה ובקרת תקינות של נתוני טרנזקציות פיננסיות של עובדי הארגון. בעברה התמקדה החברה בטיפול בהיבטי המע”מ בלבד ולאחרונה, הרחיבה את השימוש בטכנולוגיה שפיתחה לפלטפורמת Tax Compliance כוללת, המהווה פיתרון קצה לקצה לארגון על הדיווח של ההוצאות המבוזרות שלו לרשויות.

 

 


איציק זפט, מנכ”ל Blue dot צילום: Blue dot

 

הטכנולוגיה של Blue Dot אוספת, מחברת, משלימה ובודקת את נתוני הטרנזקציה הפיננסית, ומבצעת אוטומזיציה של דיווח ההוצאה והמס לרשויות על פי החוקים בכל מדינה, דרך פיתרון שרת בענן. החברה מעסיקה כיום כ-100 עובדים, מתוכם כ-70 בישראל, ויש לה משרדים בהרצליה, לונדון, אמסטרדם, צרפת וארה”ב.

 

יצחק זפט, מנכ”ל ומייסד Blue dot: “החזון של החברה שהוקמה ב- 2013 הוא לבצע מהפכה של ממש בדרך בה ארגונים ינהלו את הטרנזקציות הפיננסיות שלהם בעתיד. לא עוד עובדים שמדווחים לארגון על הוצאות מנקודת מבט אישית, מגבלה של ידע ורצון לחסוך בזמן.

 


גל גיטר, שותף מנהל ב-Ibex Investors צילום: Elisa Szklanny

 

 


“ההודעה על השלמת סבב הגיוס ושינוי המיתוג מגיעה על רקע מספר אבני דרך משמעותיים. החל מדרישת השוק להרחיב את השימוש בטכנולוגיה שלנו מעבר לאתגרי המע”מ ולנצל את היכולות שלנו לפתור בעיה גדולה ורחבה יותר ובהמשך, הסכם אסטרטגי עם SAP Concur, ארגון שמספק מערכת לניהול הוצאות עובדים עבור למעלה מ- 50,000 חברות בעולם. הפתרון שלנו כיום נמכר בשוק על ידי SAP Concur כמענה הרשמי של SAP Concur לאתגרי ה- Data& Tax Assurance”, אמר זפט.

 

גל גיטר, שותף מנהל ב- Ibex Investors, שיצטרף לדירקטוריון Blue Dot: “אנו מאמינים ש- Blue Dot תשנה את האופן שבו ארגונים ברחבי העולם מתנהלים מול רשויות המס ומוודאים את קבלתם של ההחזרים כספיים להם הם זכאים. ככל שתהליך הרכישה בארגון נהיה מבוזר יותר, כך יותר ויותר ארגונים מחפשים דרכים להחליף את דיווח המיסוי המורכב והידני בפתרונות אוטומטיים”.קישור לכתבת המקור

Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor