סנטריקל מגייסת 32 מיליון דולר בהובלת Intel Capital וקרן JVP

ijump_728x90חברת הסטארט-אפ סנטריקל
(Centrical), גייסה 32 מיליון דולר בהובלת אינטל קפיטל (משקיעה חדשה) וקרן JVP המשקיעה הגדולה בחברה.

 

 

 

הסבב כלל משקיעים חדשים – C4 Ventures ו-Citi Ventures כמו גם השתתפותם של משקיעים קיימים Aleph, 2B Angels, CE Ventures ו- La Maison Compagnie d’Investissement. זהו סבב הגיוס שמוגדר כחלק מהסיבוב השלישי שהחל ב-2019 ובמסגרתו עלה שווי החברה משמעותית. החברה גייסה עד היום 66 מיליון דולר. המערכת שהחברה פיתחה מנהלת את ביצועי העובדים בארגון ומתחברת לכל מערכות הארגו ןויוצרת פרופיל ביצוע של כל עובד מול האתגרים. בנוסף המערכת מנתחת פערי ביצוע ונותנת לעובדים הצעות לשיפור הביצועים של העובדים.

 

 


גל רימון, מייסד ומנכ”ל סנטריקל צילום: עמית שעל

 

סנטריקל הוקמה ב-2013 על ידי גל רימון ומעסיקה 110 עובדים. בחציון השני של-2020 גדלה מצבת העובדים בחברה בכ-40 עובדים, מתוכם כ-20 במרכז המחקר והפיתוח בישראל. ב-2021 מתכננת החברה לגייס עוד כ-80 משרות בעולם מתוכם -40 ברעננה.

 

בשיחה עם כלכליסט אמר רימון, מייסד ומנכ”ל סנטריקל, כי “החברה גדלה בעשרות אחוזים בכל הרבעונים בשנה האחרונה והצטרפו אלינו לקוחות דוגמת :קוקה קולה בריטיש טלקום, BMW, אופיס דיפו ואחרים. אנחנו עובדים עם חברות שמעסיקות אלפים רבים של עובדים. העבודה מהבית היתה טובה לנו מאוד. קשה מאוד להעריך עובדים אשר לא נמצאים איתך ולכן הרבה ארגונים הגבירו משמעותית את השימוש בטכנולוגיה שלנו. כבר גייסנו לאחרונה 15 אנשי מכירות ונגדיל את צוות הפיתוח בישראל לשיפור ה-AI ולייצר פתרונות ורטיקליים שמתאימים לשווקים ספציפיים”, אומר גל רימון. “דרום אמריקה מתפתח אצלנו מאוד ואני פותח משרדים כעת בלונדון ואוסטרליה”.

 

 


אראל מרגלית צילום: שחר עזרן

 


המערכת של סנטריקל מתמקדת בשיפור הביצועים של עובדים במערכי מכירות ובמוקדי שירות שמלווה את העובד מיומו הראשון בעבודה. הפלטפורמה מספקת לעובד הדרכה מותאמת אישית ומנווטת אותו לביצוע משימותיו , מגדירה לו יעדים, עוקבת בזמן אמת אחר ביצועיו, מזהה נקודות חולשה בביצוע המשימות ומנתבת אליו הדרכה ממוקדת (Micro Learning) שמתקנת ליקויים ושגיאות. כל זאת בסביבת משחוק (Gamification) שמספקת לו תמריצים ומוטיבציה להצליח. בנוסף, המערכת מנגישה את המידע למנהלים הישירים של העובד וממליצה להם באופן פרואקטיבי כיצד לסייע לו ולאמן אותו להצלחה.

 


לדברי אראל מרגלית, מייסד ויו”ר קרן JVP, שמונה ליו”ר הבורד של סנטריקל, “לעתים קרובות, עובדים חיוניים חשים שהם לא זוכים לתשומת הלב הראויה, לא מתחברים ליעדי הארגון, לא מקבלים הכשרה רלבנטית והם לא תמיד מצליחים במשימה. סנטריקל משנה את חוקי המשחק. בעזרת הפלטפורמה שפיתחה, עובדים יכולים לצמוח באמצעות יצירת שפה ועבודה משותפת עם המנהלים שלהם, שמעצימים אותם ותומכים בהם תוך הצבת מטרות אישיות שעולות בקנה אחד עם יעדי הארגון ואבני הדרך שלו. מאז התפרצות הקורונה והגידול במספר האנשים שעובדים מהבית, תחושת הקשר שבין העובד למנהל האישי שלו נחוצה היום יותר מתמיד. כדי לנצח צריך עבודת צוות: מסירה, חסימה, שמירה וקליעה – אלה מהלכים קריטיים לקבוצה והם אלה שיכריעו אם הקבוצה תנצח בעבודת צוות. זו פריצת הדרך שסנטריקל מביאה אשר הופכת אותה למובילת קטגוריה”.

 קישור לכתבת המקור

Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor