פייפאל מאשרת את חשיפת כלכליסט: רוכשת את Curv הישראלית

ijump_728x90


PayPal מאשררת את חשיפת כלכליסט לפני כשבוע מודיעה שהיא רוכשת את Curv כדי
להאיץ ולהרחיב את פעילותה בתמיכה במטבעות קריפטוגרפים ונכסים דיגיטליים. החברות לא מסרו את שווי העסקה אך הוא מוערך בכ-200 מיליון דולר. PayPal מצפה להשלים את הרכישה במחצית הראשונה של 2021.

 

 

קראו עוד בכלכליסט:

 

Curv מתל אביב, מפתחת ומספקת טכנולוגיה מתקדמת ומבוססת ענן לאבטחת נכסים דיגיטליים.

 

באוקטובר 2020, הודיעה PayPal על מחויבותה להגדיר את התפקיד אותו ימלאו מטבעות דיגיטליים בעתיד המסחר והשירותים הפיננסיים. כדי להניע צמיחה וחדשנות בתחום הזה – היא הקימה לאחרונה יחידה עסקית המתמקדת בבלוקצ’יין, מטבעות קריפטוגרפים ומטבעות דיגיטליים. צוות הטכנולוגים החזק של Curv יצטרף אל היחידה הזו, ויוסיף מומחיות וניסיון קריטיים ל-PayPal.


 

 


משרדי פייפאל, מינכן גרמניה

 

״הרכישה של Curv היא חלק מהמשימה שלנו להשקיע בטאלנט ובטכנולוגיה בדרך למימוש החזון שלנו ליצירת מערכת פיננסית רחבה וכוללנית יותר”, אמר חוזה פרננדז דה פונטה סגן נשיא ומנהל היחידה העסקית בתחום הבלוקצ׳יין, קריפטו ומטבעות דיגיטליים ב-PayPal. “לאורך השיחות שלנו עם הצוות של Curv התרשמנו מהכישרון שלהם, מרוח היזמות ומתהליכי החשיבה שמאחורי הטכנולוגיה שבנו בשנים האחרונות. אנחנו נרגשים לצרף את Curv ל-PayPal”.

 

 


מימין: איתי מלינגר ודן ידלין, מייסדי Cruv צילום: נתנאל טוביאס

 

Curv הוקמה ב- 2018 על ידי איתי מלינגר, המנכ״ל ודן ידלין, ה- CTO. עד היום גייסה Curv כ-30 מיליון דולר. מדובר באקזיט השלישי המשמעותי לקבוצת Team8 שמכרה ב-2018 את חברת סיגניה לחברת טמאסק הסינגפורית בכ-250 מיליון דולר, וב-2020 מכרה את פורטשיפט לסיסקו ב-100 מיליון דולר לאחר השקעה של 3.5 מיליון בלבד.


  


“כחלוצה בתחום תשתיות אבטחה לנכסים דיגיטליים, Curv גאה להיות מוכרת כחדשנית ושותפה חזקה למוסדות פיננסיים מובילים ברחבי העולם” אמר המנכ”ל איתי מלינגר. “כעת, כשאימוץ נכסים דיגיטליים עובר האצה מוגברת, אנו מרגישים שאין בית טוב יותר מ PayPal כדי להמשיך במסע החדשנות שלנו. אנו שמחים להצטרף ל PayPal במשימה להרחיב את התפקיד של הנכסים הללו בכלכלה העולמית”.


 

יובל שחר, יו”ר פעיל של קבוצת Team8 מסר: “הטכנולוגיה פורצת הדרך של Curv בזכות ארכיטקטורת האבטחה הייחודית שלה, הפכה לפתרון מוביל בתעשיית הקריפטו הגלובלית ונמצאת כיום בשימוש של גופים כמו BNP Paribas, eToro, ג’נסיס ואתנה. הביטחון הגובר שמספקת הטכנולוגיה של Curv לטרנסאקציות של קריפטו יהווה יסוד לשוק בטוח ויעיל. ישנה דרישה גוברת לפתרונות דיגיטליים, מותאמים אישית ובעלות נמוכה בסקטורים רבים שמשוועים לשינוי – כאשר המגיפה רק הגבירה את הצורך. אנו גאים באיתי, בדן ובצוות המדהים שהובילו את החברה ושמחים שהיתה לנו הזדמנות להיות חלק מהמסע שלהם”.קישור לכתבת המקור

Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor