חברת Mesh Payments גייסה 13 מיליון דולר בהובלת TLV Partners

ijump_728x90חברת הפינטק הישראלית Mesh Payments, שפיתחה פתרון שנועד להחליף את כרטיסי האשראי העסקיים, גייסה 13 מיליון דולר בהובלת TLV Partners בהשתתפות Meron Capital, קרן אנג’לים, שנוסדה על ידי חלוצי התעשייה רועי רובין ורועי ארז מ- R-Squared Ventures, ותאגיד של משקיעי פינטק בהובלת ראיין גילברט (Ryan Gilbert) שהשקיע בסקוור ומג’נטה ועומד בראש הספאק שחתמה על הסכם עם חברת פיוניר
לאחרונה.  

קראו עוד בכלכליסט:

 

בשיחה עם “כלכליסט”, אומר עודד זהבי, מנכ”ל החברה ואחד ממייסדיה: “אנחנו מספקים פתרון תשלומים שמתמקד בכל ההוצאות של המינויים וה-SaaS (Software as a Service). בנינו מעטפת שמנהלת את כל התשלומים החוזרים בחברות. בארגונים מסדר גודל בינוני יש כיום בין 40 ל- 100 סוגי תשלומים שונים בענן. הכלי שלנו עושה סדר בתשלומים ומאפשר לשלוט בהם, לעצור על פי צורך ולנהל את כל התשלומים ממקום אחד”.

 

“הרבה מהחברות פרוסות בגלל הקורונה בכמה מקומות והזדקקו לפתרונות לאיך משלמים ללא כרטיס אשראי עסקי זמין. הקורונה סייעה לנו בצמיחה לאחר שהצטרפו אלינו הרבה ארגונים שהדבר החשוב להם ביותר הפך להיות השליטה בכסף והחיסכון בתשלומים מרחוק. הארגונים כיום מנסים לחסוך ולמצוא כלים שיאפשרו את החיסכון שלא היה אפשרי עם הפתרונות הקיימים בשוק”, אמר.

 

 


עודד זהבי מייסד ומנכ”ל Mesh Payments צילום: Vimeo

 

הוקמה בסוף 2018 על ידי עודד זהבי, שניהל בעבר את פייפאל בישראל והיה בכיר בפיוניר וערן קטוני שהיה סגן נשיא למופ של גרטנר בישראל. סבב הגיוס מגיע בתום שנה בה צמחה Mesh במהירות והגדילה את מאגר הלקוחות שלה פי 20.

 

כיום, עסקים קטנים ובינוניים מנטרים כל חלק בעסק שלהם, אבל כשמדובר בהוצאות עסקיות, הם עדיין תלויים בפתרונות מיושנים כמו כרטיסי אשראי עסקיים. Mesh מאפשרת תשלומים ללא צורך בכרטיסי אשראי עסקיים תוך השתלבות במערכות הפיננסיות הקיימות בארגון. החברה מאפשרת שליטה מלאה בזמן אמת לצוותי הניהול הפיננסי אל מול התשלום במחלקות הארגון (משאבי אנוש, שיווק ועוד).

 

לארגונים רבים יש תלות גדולה בכרטיס החברה, שיכולה לשבש את הפעילות העסקית במידה והכרטיס נגנב, אבד או פשוט פג תוקף. במסגרת הגידול במעבר לשירותי SaaS וענן, חברות קטנות ובינוניות משתמשות בממוצע בכ-40 כלי SaaS בשנה לניהול העסק שלהם, כאשר רבים מכלים אלו משמעותיים לפעילות השוטפת של החברה. לחלק מהארגונים קשה לנטר את ההוצאות והשימוש של שירותים אלו. Mesh מציעה פתרונות שמאפשרים לנהל טוב יותר את התשלומים העסקיים ולהבטיח כי מנויי SaaS לעולם לא יהיו הגורם לשיבוש הפעילות העסקית, כמו גם למנוע גביית תשלומים שלא אושרו, ולבטל תוך שניות, תשלום על שירותים שאין בהם צורך.

 


צוות Mesh Payments צילום: Mesh Payments

 

בין אם מדובר בתשלום עבור ספק, מנוי AWS חודשי או הוצאות נסיעה לעובדים, לקוחות המשתמשים ב- Mesh יכולים לקבוע מגבלות, לנהל באופן אוטומטי את הקבלות, לקבל דוחות בזמן אמת ובעצם להעניק שליטה מלאה על כל התשלומים הארגוניים שלהם. Mesh מנפיקה כרטיסי Visa וירטואליים עם אפשרות לתשלומים אונליין ואופליין, חיבור לארנקים דיגיטליים (Apple Pay, Google Pay ועוד) ומתן פתרון למגוון רחב של צרכים ותהליכים עסקיים.

 


המימון ישמש להרחבת פעילות המכירות והשיווק של החברה ולהאצת שיתופי הפעולה האסטרטגיים עם פלטפורמות ניהול מובילות. Meshקישור לכתבת המקור

Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor