סאלטו הישראלית גייסה 27 מיליון דולר

ijump_728x90חברת סאלטו שהוקמה על ידי רמי תמיר, בני שניידר וגיל הופר השלימה סבב גיוס ראשון של 27 מיליון דולר בהובלת קרן Bessemer Venture Partners, קרן Lightspeed Ventures וזרוע ההשקעות של חברת סיילספורס – Salesforce Ventures.

קראו עוד בכלכליסט:

 

בעולם העסקים כיום יותר ויותר ארגונים מסתמכים על מספר הולך וגדל של פלטפורמות עסקיות כדי לנהל את האופרציה העסקית שלהם כגון מערכת ניהול קשרי הלקוחות Salesforce, מערכת השיווק האוטומטי HubSpot, מערכת הניהול הפיננסי NetSuite ועוד. הצלחתן של החברות קשורה יותר ויותר ביכולת להשאיר את המערכות הללו מעודכנות ומסונכרנות עם צרכי התפעול המשתנים והגוברים של החברה. מדובר באתגר שהופך קשה יותר עם צמיחתן של חברות, מכיוון שהתהליכים הקיימים מיושנים, צורכים משאבים רבים, מועדים לטעויות ולא יעילים באופן כללי.

 

זהו האתגר שהיזמים רמי תמיר, בני שניידר וגיל הופר החליטו לפתור עם הקמת חברת סאלטו. לאחר הצלחות העבר שנחלו עם Pentacom (שנרכשה ע״י Cisco), עם Qumranet (שנרכשה ע״י Red Hat) ועם Ravello Systems (שנרכשה ע״י Oracle), השלושה הקימו את סאלטו במטרה לשנות מן היסוד את הדרך בה חברות מנהלות תהליכי קונפיגורציה בפלטפורמות העסקיות שלהן. החברה הוקמה בתחילת 2019 ומעסיקה 30 עובדים בתל אביב יחד עם מספר עובדים בארצות הברית.

 

״הבנו שהצוותים האחראים על האופרציה העסקית בחברות כיום חווים בעיות דומות מאוד לבעיות שצוותי פיתוח ואנשי DevOps חווים על בסיס יומי״, אומר רמי תמיר, מנכ״ל ומייסד משותף של סאלטו. “אימצנו והתאמנו עקרונות ושיטות מתחום פיתוח התוכנה לתחום התפעול העסקי. את אותן הטכניקות שמשמשות לפיתוח תוכנה איכותית ניתן ליישם גם לצרכים של ניהול ושליטה בפלטפורמות העסקיות.

 


רמי תמיר בני שניידר וגיל הופר. חברת סאלטו צילום: דורון לצטר

  לצד השקת מוצר, סאלטו מציעה את הפתרון שלה גם בגרסת קוד פתוח. אנחנו מדמיינים אקו-סיסטם שלא מחייב משתמשים להשתמש רק בפתרון של סאלטו. בדומה למה שקורה בפרויקטים אחרים של קוד פתוח, אנחנו צופים התפתחות של קהילה מתפחים משגשגת שיוסיפו אינטגרציות, פתרונות לשימוש משלהם, ויחלקו אותם בחזרה עם הקהילה״, אומר תמיר.

 

״היכולת לנוע ולהגיב במהירות חשובה מאוד בעולם העסקי של היום”, הוסיף אלכס קיאל, שותף וראש התחום הבינלאומי ב-Salesforce Ventures, “ההתאמה של פלטפורמות עסקיות חיצוניות לצרכים האמיתיים של החברות גדלה בחשיבותה האסטרטגית. צוותי תפעול עסקי (business operations) הופכים ליותר ויותר חיוניים לחברות. סאלטו מספקת לאותם צוותים מתודולוגיות מודרניות וארגז כלים רחב ועשיר כדי לאפשר להם להצליח במשימותיהם״.

 

החלטנו להתמקד בפעילות העיסקית של הארגון ולחבר את כל החלקים שמגדירים את המערכות העסקיות של הארגון CRM שיווק פיננסי ו-HR. המערכות של SAP וסיילספורס הגיעו בעבר מספק אחד כמו אורקל או SAP אך כיום ניתן להשיג אותן מגיע מכל מיני חברות”, הסביר לכלכליסט בני שניידר, אחד היזמים נשיא ויו”ר החברה.

 


“בעבר עדכון תוכנה היה קורה פעמיים בשנה. כיום עדכון תוכנה קורה כמה פעמים ביום והשינוי דורש מתודלוגיות שלא היו מוכרות. המהפכה של פיתוח התוכנה עברה לתשתיות ואנחנו רוצים להעביר אותה למערכות העסקיות”.קישור לכתבת המקור

Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor