אלה חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן בישראל

ijump_728x90


חברת מיקרוסופט היא חברת ההייטק שהכי טוב לעבוד בה בישראל, כך לפי הדירוג השנתי של דן אנד ברדסטריט שמתפרסם היום (ב׳).


 

DUN’S 100 2020: חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן

 

 

מיקרוסופט דורגה במקום הראשון גם בשנה שעברה,
במקום השני ברשימה ענקית החיפוש גוגל, עליה של שלב אחד מהשנה שעברה. במקום השלישי איירונסורס, שקפצה מהמקום השמיני, במקום הרביעי והחמישי שמרו על מקומן בהתאמה סולטו ופלייטיקה

 

אך הרשימה מכילה גם מספר שינויים: פייסבוק, למשל, ממשיכה לאבד מכוחה וצונחת למקום השמיני, חברת האינטרנט SimilarWeb צונחת מהמקום ה- 12 למקום ה-29, חברת סיילספורס (SalesForce) דורגה השנה לראשונה ונכנסה היישר למקום העשירי.

 


מיקרוסופט ישראל, הרצליה צילום: מיקרוסופט

 

במקום השני ברשימה ענקית החיפוש גוגל, עלייה של שלב אחד מהשנה שעברה. במקום השלישי איירונסורס, שקפצה מהמקום השמיני, במקום הרביעי והחמישי שמרו על מקומן בהתאמה סולטו ופלייטיקה.

 

דירוג חברות סטארט-אפ

 

DUN’S 100 2020: הסטארט-אפים שהכי טוב לעבוד בהן

 

כמו בשנה שעברה, גם השנה נוסף לדירוג הכללי דירוג של חברות סטארט-אפ, כאשר את המקום הראשון קטפה חברת BigID, שנכנסה לדירוג בפעם הראשונה ופועלת בתחום הסייבר. החברה הוקמה בשנת 2016 וגדלה תוך שנתיים מ-10 עובדים ל-70 עובדים בישראל (כ-200 בעולם).


 

במקום השני דורגה נמוגו, שדורגה במקום הראשון בשנה שעברה. במקום השלישי דורגה, לראשונה חברת Gong.io , המפתחת מערכת בינה מלאכותית לשדרוג השיחות של צוותי המכירות בארגונים. בחודש אוגוסט הודיעה החברה על השלמת סבב גיוס D בהיקף של 200 מיליון דולר על פי שווי חברה של כ-2.2 מיליארד דולר.

 

 


מימין דימיטרי סירוטה ונמרוד וקס, מייסדי BigID צילום: באדיבות BigID

 

 

אפרת שגב, סמנכ”ל דאטה ואנליזה בדן אנד ברדסטריט: “דירוג חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן, המתפרסם זו השנה השישית, נערך השנה בצל משבר הקורונה, כאשר אחד הפרמטרים המהותיים ביותר שבדקנו היה כיצד התמודדו החברות עם המשבר, ומה הייתה השפעת הצעדים שנקטו על שביעות הרצון של עובדיהן. החברות המדורגות הבינו מהר מאוד שמשמעות הדאגה לרווחת העובד בעת הזו, עברה ממיקוד במשרדים מעוצבים עם תנאים מפנקים, למיקוד בסביבה הביתית של העובד – מתן מענה לצרכים הפיזיים בעת העבודה מהבית ותמיכה במשפחות העובדים ובאתגרים החדשים שהתקופה הזאת מספקת.

 

 


אפרת שגב, סמנכ”ל דאטה ואנליזה בדן אנד ברדסטריט צילום: עמית שעל

 


“ההתאמה המהירה לצרכי התקופה התבטאה גם בפעילות התרומה לקהילה וההירתמות להתמודדות המדינה עם המשבר, כאשר חברות רבות ביצעו מהלכים מרשימים ומשמעותיים. אין ספק שמשבר הקורונה היווה אירוע מכונן ביחסים שבין החברות לעובדיהן, וראינו באופן בולט שהיכולת של חברות להתנהל בשקיפות ולספק וודאות לעובדיהן בעת הזאת, סייעו בתמורה לחיזוק אמון העובדים ותחושת המחויבות, המהווים פרמטרים משמעותיים בשמירה על שביעות רצון העובדים והצלחת החברה”, סיכמה שגב.


 קישור לכתבת המקור

Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor