חברת Teikametrics האמריקאית רוכשת את adjusti.co הישראלית

ijump_728x90חברת Teikametrics האמריקאית, המפתחת פתרונות אופטימיזציה לסוחרים ומותגים המנהלים חנויות במרקטפלייס רוכשת את חברת adjusti.co הישראלית, המספקת שירותי Market Intelligence וניתוח שוק בזמן אמת עבור פלטפורמות מסחר דיגיטליות שונות. סכום הרכישה לא פורסם אך הוא מוערך במיליוני דולרים בודדים. החברה הרוכשת גייסה לאחרונה 15 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט:

 

adjusti.co
הוקמה על ידי אלון מלצוב ואור נורי בשנת 2018 בוגרי תכנית Zell ליזמות של המרכז הבינתחומי הרצליה. השניים הכירו בתכנית ומיד לאחר סיומה החלו בגיוס לקוחות ברחבי ארה”ב ואירופה. adjusti.co פעלה במתכונת Bootstrap והמשיכה להתרחב במהלך השנים עד למכירתה ל-Teikametrics. כחלק מהעסקה, אלון מלצוב ושותפו להקמת החברה, אור נורי יצטרפו ל-Teikametrics לתפקידי ניהול בכירים. פרטי העסקה לא פורסמו.


 

באמצעות רכישה זו תרחיב Teikametrics את יכולותיה ותאפשר למשתמשים לקבל תובנות מעמיקות על השוק, ומודיעין תחרותי על סוחרים ומותגים אחרים. בנוסף, באמצעות שילוב המידע שאוספת adjusti.co, תוכל לשפר את יכולות אלגוריתמי הפרסום מבוססי בינה מלאכותית של החברה.


אור נורי ואלון מלצוב. מייסדי adjusti.co צילום: ענבל פרלמן, Google for Startups Campus

 

הרוכשת הוקמה בשנת 2013 על ידי אליסדייר מקלין פורמן. Teikametrics. מהחברה נמסר שהיא מייעלת תהליכים עבור מלאים בשווי של מעל ל-6 מיליארד דולר עבור אלפי מוכרים ומותגים ברחבי העולם, ביניהם Clarks, Nutribullet, Power Practical, Conair, Swanson Nutrition, ו- Mark Cuban’s Brands trusting.

 

“הקמנו את החברה לפני שנתיים וחצי. לא גייסנו מעולם כסף לחברה והיו לנו הכנסות ראשוניות שאיפשרו לנו לצמוח אורגנית”, אומר לכלכליסט אלון מלצוב, מנכ”ל adjusti.co, “זו חברת סטארט-אפ שנמצאת בשלב מתקדם והבנו שלפעמים אחד ועוד אחד שווה שלוש. אנחנו נגייס עכשיו צוות עובדים לחברה. החיבור עם הרוכשת היה מאוד טוב לנו ולכן בחרנו בה למרות שהיו לנו אופציות אחרות של גיוסי כספים”.

 

“יש בעולם האי קומרס הרבה הזדמנויות כיום”, הוסיף, “בגלל הקורונה האי קומרס רותח, זיהינו את זה עם הצמיחה של אמזון. לרוכשת יש כ-180 עובדים עם משרדים בכל ארצות הברית, סין והודו ועכשיו גם בישראל והם שואפים להגיע לכ-1000 בעוד כחמש שנים”, אומר אלון מלצוב.

  


“בפלטפורמות מקוונות כמו אמאזון ו-וולמארט, בהן ישנה תחרות אדירה, מידע ותובנות על השוק, כמו גם מידע תחרותי, מספקים לעסקי מסחר מקוון יתרון עצום.” הוסיף אליסדייר מקלין פורמן, מנכ”ל Teikametrics, “באמצעות פתרונות Market Intelligence ב-Flywheel 2.0, נוכל לסייע ללקוחותינו להשיג חשיפה חסרת תקדים בשוק ולאפשר להם לקבל החלטות טובות יותר עבור העסק שלהם, החלטות מבוססות מידע. בינתיים, המידע והתובנות יגדילו ויחזקו את יכולות האופטימיזציה שלנו המבוססות בינה מלאכותית, בכדי לשפר את יכולות הפרסום של לקוחותינו ואת יעילותם”, אמר.

 קישור לכתבת המקור

Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor