אפל משיקה שעונים חדשים ומעדכנת את האייפד

ijump_728x90


אירוע ההשקה של אפל שנערך כעת, עורר עניין רב בקהילת הטכנולוגיה ברחבי העולם. דיווחים מוקדמים גרסו שהחברה צפויה להציג את האייפון 12 החדש בהזדמנות החגיגית הזו. ככל שהאירוע התקרב התקבלו דיווחים סותרים על כך שהפעם אפל לא תכלול את האייפונים באירוע אלא תתמקד בשעון החכם, אפל ווטש 6 וכן בגרסאות חדשות של האייפד אייר.

 


אירוע אפל נובמבר 202 צילום: צילום מסך

 

תוכלו לצפות באירוע הערב (ג’) בלייב גם דרך הטלגרם החדש של הערוץ הטכנולוגי


 

 

 

האפל ווטש החדש, Series 6, יתומחר בארה”ב החל מ-399 דולר ויגיע בצבעי כחול, זהב, אפור ולראשונה גם אדום. בפנים, יש לשעון חיישן בריאות חדש שמספק יכולות כמו זיהוי שיעור החמצן בדם בתוך 15 שניות, באמצעות אור רגיל ואינפרא אדום. השעון גם דוגם את החמצן בדם מעת לעת, ומאחסן את הנתונים לצורך מעקב ארוך טווח.

 


בדיקת חמצן בדם שעון Apple Watch series 6 צילום מסך: אפל

 

 

במקביל משיקה אפל שלושה מחקרים רפואיים חדשים, בשיתוף עם מוסדות אקדמיים, על מנת לבחון איך רמת החמצן בדם, לצד מדדים אחרים, משפיעה על בריאות הלב והריאות, והאם שינוי ברמת החמצן וקצב הלב יכולים להוות סימן מקדים לקורונה. לשעון יש שבב מרכזי חדש שכולל מעבד כפול ליבה מהיר משמעותית מזה של הדור הקודם ואם צריכת אנרגיה יעילה יותר שמאפשרת תצוגה בהירה יותר במסך במוד Always On ותצוגת גובה קבועה.

 


אפל ווטש סדרה 6 צילום מסך: אפל

 

פני השעון ב-Series 6 כוללים עיצובים חדשים ובהם תצוגת סטופר, תצוגת שעות בינלאומיות, תצוגות טיפוגרפיות שונות, פני מימוג’י (האוואטרים האישיים של אפל) ועוד. אלו מצטרפים לפני שעון בהתאמה אישית שמפתחי אפליקציות יכולים לעשות באמעות Watch OS 7, שיהיו זמינים גם לדורות קודמים. בעבור משפחות, בפרט עם ילדים קטנים, ניתן להגדיר שעונים חדשים למשתמשים שאין להם אייפון.


סנכרון משפחתי באפל ווטש סדרה 6 צילום מסך: אפל

 

כיום, הדרך היחידה להשתמש באפל ווטש היא באמצעות צימוד לאייפון קיים, והפונקציה החדשה, Family Setup, תאפשר למשתמשים נוספים במשפחה לעשות שימוש בשעון גם בלי להחזיר במסארטפון, כאשר פונקציות שונות מאפשרות להגביל ולפקח על חוויית השימוש שלהם. התכונה תהיה זמינה החל מאפל ווטש Series 4, ובהשקה רק במספר מצומצם של מדינות. כן משיקה אפל גרסה מוזלת של השעון, אפל ווטש SE, שכוללת תכונות ויכולות מצומצמות יותר, למשל שבב מהדור הקודם, לצד חיישני תנועה, ג’יירוסקופ ורכיבים נוספים שיש גם בשעון החדש (אך לא, למשל, חיישן החמצן בדם). המחיר ההתחלתי של הגרסה המוזלת יעמוד על 279 דולר בארה”ב.


אפל ווטש סדרה 6 צילום מסך: אפל

 


אפל ווטש S צילום מסך: אפל

 

שני השעונים זמינים להזמנה מוקדמת החל מהיום, ויושקו רשמית כבר ביום שישי. במקביל תמשיך אפל לשווק את דגם ה-Series 3 בתמחור זהה שמתחיל ב-199 דולר

 

 

 

 

 קישור לכתבת המקור

Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor