אינסייט מובילה השקעה של 40 מיליון דולר בחברת הסייבר הישראלית Perimeter 81

ijump_728x90חברת הסייבר הישראלית Perimeter 81 גייסה 40 מיליון דולר במסגרת סבב B, אשר הובל על ידי Insight Partners בהשתתפות Toba Capital ומשקיעים קיימים. לאחר הגיוס שווי החברה עומד כיום על 200 מיליון דולר.  

קראו עוד בכלכליסט:

 

המימון יתמוך בצמיחה המהירה של החברה ויאיץ את מאמצי גיוס העובדים ופעילות הפיתוח במטרה להמשיך ולהציע פתרונות מתקדמים בענן המחליפים את שווקי ה-Firewall וה-VPN המסורתיים. הפתרונות שפיתחה Perimeter 81 מאפשרים לעסקים לאבטח בקלות את הגישה לשרתים מקומיים, לשירותי ענן ויישומים עסקיים, אבטחת אינטרנט למשתמש ולסניפי הארגון, קישוריות ביניהם ואבטחת נקודות הקצה (Endpoint Protection) – הכל במקום אחד כשירות – ללא שימוש בחומת אש פיזית.

 


שגיא גודלי ועמית ברקת מייסדי פרימטר 81 צילום: דני כתרי

 

“אנחנו בקשר עם אינסייט כבר שנתיים כך שסבב הגיוס היה מאוד מהיר. רצינו לגייס בסוף השנה אבל אנו חווים צמיחה מטורפת כעת ורואים את הביקוש הרב. רצינו לכבוש את השוק ואינסייט תומכת בנו”, אומר שגיא גידלי. “אנחנו מחליפים את הקופסאות הישנות של הפיירוול במוצר ענן. הרבה חברות עוברות כיום לעבודה מכל מקום במיוחד בתקופה הזו. זה דורש שינוי בתפיסה. יצרנו פלטפורמה שמאפשרת רשת אבטחה לכל הארגון אשר מחליפה את הפיירוול”.


 


Perimeter 81 הוקמה על ידי עמית ברקת ושגיא גידלי בשנת 2018 והיא מספקת כיום פתרונות לכ-1,000 לקוחות עסקיים וחברות בעולם, ובכלל זה חברות Fortune 500. השקעת ה- Seed בחברה בוצעה על ידי משקיע ההייטק אביב רפואה באמצעות חברת Spring Ventures הנסחרת בבורסה בת”א אשר מחזיקה בחברה 8.8%.

 

החברה מעסיקה 85 עובדים בתל אביב וניו יורק ומקימה משרדים בימים אלה בלוס אנג’לס. “אנחנו נגייס בקרוב לפחות 25 עובדים מתוכם 15 בישראל והשאר בארצות הברית. כל המכירות שלנו נעשות דרך המחשב ויש לנו הרבה ניסיון שצברנו באיך לבנות תשתית ורשת והטמעה”, אומר שגיא גידלי.


צוות פרימטר 81
צילום: פרימטר 81 Perimeter

 

הסבב הנוכחי הינו האחרון מבין שלושה סבבי גיוס שבוצעו בשמונת החודשים האחרונים בסכום כולל של 65 מיליון דולר, והוא בוצע כתוצאה מהביקוש הגבוה לפתרונות החברה וצמיחה יוצאת דופן במספר לקוחותיה. רשימת המשקיעים בחברה כוללת בנוסף ל- Insight Partners, Toba Capital, ו- Spring Ventures, גם את חברת SonicWall, חברת פורטפוליו של קרן ההשקעות האמריקאית פרנסיסקו פרטנרס, גאל ונצ’רס וגורמים נוספים.

 

עמית ברקת, מנכ”ל ומייסד שותף של Perimeter 81, התייחס לגיוס: “מאז פרוץ מגיפת הקורונה, חווינו עלייה משמעותית בביקוש לשירות שלנו כאשר המעבר לעבודה-מרחוק, אשר הואץ ממש בן רגע, גרם לחברות רבות לזנוח את האבטחה המסורתית מבוססת חומרה ולאמץ באופן מיידי פתרון הוליסטי מבוסס ענן לאבטחת המידע שלהן. אנחנו מאמינים כי נצליח לשנות מהיסוד את הדרך בה ארגונים צורכים פתרונות סייבר. הגיוס המשמעותי יאפשר לנו לרוץ מהר יותר ולעשות זאת בגדול”.


 


ת’ומאס קריין, מנהל בקרן Insight Partners, אשר מצטרף לדירקטוריון Perimeter 81, אמר: “במהלך החודשים האחרונים, חברות מכל העולם נאלצו לעבור למודל עבודה מבוזר, מה שיצר את הצורך לחבר את העובדים בצורה בטוחה לרשתות של החברות. חברת Perimeter 81 פיתחה פתרון מוצלח לאתגר זה על ידי הרחבת דרישות האבטחה של חברות Fortune 500 לפלטפורמה נגישה ומבוססת-ענן, המתאימה לעבודה מרחוק. אנו נלהבים להמשיך ולתמוך באקוסיסטם של הסייבר הישראלי, ולשתף פעולה עם עמית, שגיא, ושאר הצוות, בצעד הבא שלהם כחברת ScaleUp”.קישור לכתבת המקור

Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor