ספייק גייסה 8 מיליון דולר בהובלת Insight Partners

ijump_728x90חברת הסטארט אפ הישראלית ספייק (Spike), גייסה 8 מיליון דולר בסבב גיוס ראשון בהובלת קרן Insight Partners, המתמקדת בהשקעה בחברות תוכנה בשלב ה-ScaleUp. החברה פיתחה פלטפורמת מסרים מבוססת אי-מייל לסביבת העבודה. אינסייט היא אחת המשקיעות הזרות המובילות בהייטק בישראל וההשקעה הזו היא בשלב מוקדם יחסית לקרן .

קראו עוד בכלכליסט:

 

ספייק הוקמה על-ידי ארז פילוסוף, מייסד אתר וואלה שמכהן כ- CTO של החברה ודביר בן-ארויה, מייסד ומנכ”ל החברה. הגיוס יאפשר לספייק להאיץ את צמיחת החברה, להוסיף כלים ושירותים נוספים לפלטפורמה, ולהכפיל את צוות העובדים במהלך השנה הקרובה. לחברה 14 עובדים הממוקמים במשרדים בהרצליה.

 

 


דביר בן ארויה מנכ”ל ספייק וארז פילוסוף CTO בחברה צילום: ספייק

 

עד כה גייסה החברה 16 מיליון דולרים, לאחר שגייסה 8 מיליון דולרים בסבבי Pre-Seed ו-Seed. המשקיעים הקודמים שהשתתפו בסבב הגיוס הנוכחי כוללים את Wix, NFX של גיגי לוי, וכן האנג’לים גיא גמזו ואריה מרגי ופרטנרים אסטרטגיים. דניאל ארונוביץ, סגן נשיא ב-Insight Partners יצטרף לדירקטוריון של ספייק, כחלק מההשקעה של הקרן בחברה.

 

במקביל לגיוס ההון, מרחיבה Spike את המוצר שלה ומטמיעה בו יכולות של ניהול משימות, תזכורות וכתיבת מסמכים שיתופיים, המאפשרות לצוותי עבודה ועסקים לתקשר בזמן אמת ולייעל תהליכי עבודה.

 


פלטפורמת המסרים של ספייק צילום: ספייק

דביר בן-ארויה, מייסד שותף ומנכ”ל Spike: “כיום, המספר הגדול ביותר אי פעם של צוותים ואנשים נדרשים להיות מחוברים וערוכים לעבודה מרחוק. ספייק נמצאת במקום שמאפשר לה להוביל את חלל העבודה שממציא עצמו מחדש ואת אופן העבודה, שמשלב דואר אלקטרוני ושירותים חיוניים, המאפשרים לעבוד מבלי לבזבז זמן על החלפה בין פלטפורמות ואפליקציות שונות. עד כה, ספייק התמקדה באופן שבו דואר אלקטרוני אמור לעבוד ופיתחה כלי להפיכת תיבת הדואר המסורתית לשיחות צ’אט דינמיות. בעדכון האחרון שלנו הטמענו לתוך הדואר האלקטרוני משימות, תזכורות ואפשרויות שיתוף פעולה בזמן אמת והגדרנו את האופן שבו עבודה תיעשה בעתיד – בשיתוף, על גבי פיד אחד ובזמן אמת”.

 

דניאל ארונוביץ, Insight Partners: “חברות רבות מנסות להגדיר את טכנולוגיות העתיד של חלל העבודה אבל בניגוד לכלי ניהול רבים, ספייק מבינה שהדואר האלקטרוני תמיד יהיה במוקד של תהליך העבודה שלנו”.

 

ג’ף הורינג, שותף מייסד ודירקטור מנהל ב-Insight Partners הוסיף: לחברות שונות, בין אם זה עסקים קטנים או תאגידים גדולים, יש שיטות ניהול שונות לתהליכי עבודה, אך בעזרת ריכוז תיבת הדואר לקבוצות ולשיחות, ספייק מצאה פתרון שיתאים לכל עסק. בייחוד בעת הזו, ריכוז העבודה באופן שיחסוך זמן וכסף, משפיע באופן יוצא דופן על השורה התחתונה של כל חברה”.קישור לכתבת המקור

Travazor

אודות המחבר

כתבות נוספות

Travazor