בילוי משפחתי מה עושים בשבת כל המשפחה?

ijump_728x90

בילוי משפחתי בשבת יכול להיות דרך מעולה לגבש את המשפחה הגרעינית שלנו. יש הרבה מאוד דרכים להחליט מה עושים בשבת את השבת ביחד כמשפחה וחשוב שנעשה זאת כל שבוע מחדש. בילוי של כל המשפחה שלנו ביחד צריך להתאים לכל בני המשפחה שלנו. אם יש לנו ילדים בגילאים שונים אנחנו צריכים לבחור בילוי שיתאים לכולם גם לילד בן השלוש שלנו וגם לילד בן השתיים עשרה שלנו. כאשר פערי הגילאים של הילדים במשפחה שלנו גדולים יכול להיות לנו קשה למצוא בילוי שיתאים לכולנו. הבילויים שיכולים להתאים למשפחות שגילאי הילדים בהם הם בפער גדול הם בילויים בטבע שיכול להתאים לאנשים ולילדים בני כל גיל. בילוי זה יכול להיות מהנה מאוד וייחודי ולאפשר לנו ליהנות מהמשפחה האישית שלנו.

למה כדאי לבלות כל המשפחה ביחד ביום שבת?

כשחושבים מה עושים בשבת כל המשפחה מבינים שכדאי לנו לבלות כל המשפחה ביחד כי כך נוכל לגבש את המשפחה שלנו ולהיות קרובים יותר אחד לשני. כאשר אנחנו מבלים כל המשפחה ביחד אנחנו משקיעים אחד בשני ולומדים להכיר את השני יותר טוב. בילוי משפחתי בשבת יכול לאפשר לנו להכיר טוב יותר את הילדים שלנו ולדעת אם יש להם קשיים ומה גורם להם להיות שמחים. כאשר נבלה ביחד עם הילדים שלנו נוכל לגלות מה תחומי העניין שלהם ולגלות בהם עניין בעצמנו.

אז מה עושים בשבת כל המשפחה

יש הרבה מקומות שאפשר לבלות בהם ביום שבת. ביום שבת אנחנו יכולים ללכת לפארק, לים, לנמל תל-אביב, לגן חיות או לבית קפה. חשוב להתאים את הפעילות שנעשה לגיל של הילדים שלנו. כך למשל ללכת מסלולים ארוכים בחיק הטבע לא מתאים לילדים קטנים מאוד אבל כן יכול להתאים לילדים בגיל היסודי או בגיל תיכון. בילויים נוספים שיכולים להתאים הם בילוי בקולנוע או בילוי בצפייה בהצגה מיוחדת לכל המשפחה.

איך לבלות בשבת בלי פשיטת רגל

יש הרבה טיפים שיכולים לסייע לנו לבלות בבילוי משפחתי לא יקר ביום שבת. בילוי משפחתי בשבת יכול להיות זול יותר כאשר אנחנו מביאים למקום הבילוי אוכל ושתייה מהבית ואז אנחנו לא צריכים להוציא מאות שקלים על אוכל ושתייה בזמן הטיול שלנו. אנחנו יכולים גם לבחור לבלות בחיק הטבע במקומות שלא עולים כסף ואז נוכל לחסוך הרבה מאוד כסף על דמי כניסה.

בסופו של דבר כאשר אנחנו מבלים ביחד עם המשפחה אנחנו יכולים ליהנות מאוד. בילוי משפחתי בכל יום בשבוע ובמיוחד ביום שבת יכול לקרב את בני המשפחה שלנו אחד לשני ולגבש אותנו כמשפחה חמה ואוהבת. כאשר אנחנו חושבים מה עושים בשבת כל המשפחה או בחירת מסלול לבילוי שלנו חשוב לבחור מסלול מעניין וייחודי שיהיה לכולם כיף בו. בילוי בחיק הטבע הוא זול יותר מבילוי במקומות סגורים והוא יכול להיות גם שבירה מעניינת של השגרה שלנו.

מה עושים בשבת כל המשפחה
מה עושים בשבת כל המשפחה
Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor