חברת הסייבר Source Defense גייסה 10.5 מיליון דולר

ijump_728x90חברת הסייבר הישראלית, סורס דיפנס (Source Defense), גייסה 10.5 מיליון דולר בסיבוב גיוס ראשון.קרן הבנק האמריקאי Capital One Ventures מצטרף לסיבוב, בנוסף להשקעת המשך של המשקיעים הקיימים קרן JVP, קרן Allegis Cyber, Global Brain ו NightDragon. עד היום גייסה החברה כ-20 מיליון דולר, כאשר ב-2018 גייסה החברה את סבב הגיוס הראשון שלה.

קראו עוד בכלכליסט:

סורס דיפנס הוקמה על ידי הדר בלוטריך ואביטל גרושקובסקי.  מנכ”ל החברה דן דינר, הצטרף לפני כשנה. שני היזמים נותרו פעילים בחברה כיום.


דן דינר. מנכ”ל סורס דיפנס (Source Defense) צילום: Source Defense

 

בשיחה עם כלכליסט מספר דן דינר על הגיוס: “התחלנו לגייס את הכסף בתחילת השנה ושיאו היה בתקופה האחרונה. בתקופה הקורונה היה פסיק של סיבה לא להשקיע אבל הבעת האמון מעידה שיש פה משהו שהולך לכיוון הנכון”.

 

דינר מספר כי החברה צירפה אותו כמנכ”ל חדש כדי שיבנה את הצמיחה של החברה בצורה יותר רצינית. “זו השקעה עם הבעת אמון של משקיעים קיימים ומשקיע חדש. החלטנו עדיין לא לצאת לסיבוב הגדול של הצמיחה אלא להתמקד בגיוס נוסף של סיבוב A מחוזק”, אמר.

 

החברה מעסיקה 35 עובדים, מרביתם בישראל ומגייסת עובדים גם כאן וגם בארצות הברית. סורס דיפנס מדווחת שהיא שילשה את הכנסותיה בשנה האחרונה. ההון שגוייס ישמש את החברה להרחבת הפעילות העסקית ביעדים אסטרטגיים ופיתוח השלב הבא של פלטפורמת אבטחת האתרים (Client-side Web Security Platform) שהחברה פיתחה, במטרה לעמוד בביקוש הגובר בשוק.

 


חברת Source Defense צילום: Source Defense

 

הפלטפורמה שפיתחה סורס דיפנס, עוצרת בזמן אמת מתקפות על אתרים המבוססות על JavaScript צד שלישי, הגורמות לנזקים רבים בהם: גניבת נתוני כרטיסי אשראי וגניבת מידע פרטי של גולשים. הגישה של גורמי צד שלישי לאתרים, מייצרת פגיעות וחולשה המעניקה לתוקפים גישה בלתי מוגבלת לכל הנתונים שהוזנו או הוצגו בדפדפן של הגולש, לרבות מידע על תשלומים ונתונים עסקיים ואישיים אחרים.

 

אראל מרגלית, יו”ר ומייסד JVP התייחס לגיוס: “הפתרון החדשני של סורס דיפנס הופך להיות משמעותי הרבה יותר עם הזינוק במתקפות הסייבר מאז התפרצות הקורונה. אנו שמחים לשלב כוחות עם דן דינר המנכ”ל, שכבר הוכיח את יכולות הניהול שלו בתפקידי מפתח בחברות הפורטפוליו של JVP, סייברארק , ממובילות הסייבר הישראלי ואקסאטיר. אנו שמחים על הצטרפותם של המשקיעים החדשים, מאמינים בהתקדמות הגדולה של סורס דיפנס ובטוחים שיחד עם יואב צרויה, שותף כללי ב JVP, ידעו להוביל את החברה לצמיחה עסקית משמעותית”.

 

יואב צרויה, שותף כללי ב- JVP, הוסיף “התקפות Magecart היו וקטור האיום המשפיע והדומיננטי ביותר של שנת 2019. סורס דיפנס ממוקמת באופן ייחודי כפתרון מניעה יעיל. היתרון של סורס דיפנס טמון בטכנולוגיה שלה, מכיוון שהיא מתדלקת צמיחה מהירה ויישומיות רחבה על תעשיות שונות ובכל מגזרי הלקוחות”.קישור לכתבת המקור

Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor