חברת הרפואה מרחוק Tyto Care גייסה 50 מיליון דולר

ijump_728x90


מגיפת הקורונה היא לא רק מכה קשה להרבה חברות הייטק, אלא גם הזדמנות להרבה חברות לגייס ולהאיץ משמעותית פעילות. חברה אחת כזו היא טייטו קר (Tyto Care), שמודיעה היום (ד’) על גיוס משמעותי להאצת פעילותה.

 

קראו עוד בכלכליסט:

 

החברה שפיתחה מכשיר שמאפשר בדיקה רפואית מרחוק, גייסה 50 מיליון דולר. בהובלה משותפת של Insight Partners, Olive Tree Ventures ו- Qualcomm Ventures LLC, ובהשתתפות משקיעים קודמים, מה שמביא את סך גיוסי של החברה למעל ל- 105 מיליון דולר. טייטו קר (Tyto Care), שנוסדה ב 2012 ע”י דדי גלעד ועופר צדיק,מעסיקה 72 עובדים מתוכם 53 בישראל.


דדי גלעד. מנכ”ל Tyto Care צילום: טייטו קר בעמ

 

בעקבות משבר הקורונה, בתי חולים וארגוני בריאות ברחבי העולם מרחיבים אף יותר את השימוש שלהם בפתרון הבריאות הדיגיטלי של Tyto Care על מנת לאפשר בדיקה מרחוק של חולים בהסגר בבתי חולים ובחולים המבודדים בביתם, כולל בדיקות רפואיות מרחוק של הריאות, הלב, הגרון והאוזניים – מה שבעבר לא התאפשר ללא הגעה למרפאה. המוצר מאפשר לארגוני הבריאות להגן על הצוותים הרפואיים ולהימנע מחשיפה מיותרת במהלך משבר הקורונה. כמו כן, המוצר אף מאפשר למשפחות ולאוכלוסייה הרחבה לקבל טיפול רפואי מבלי להגיע בתקופות רגישות למתקנים רפואיים, מה שמסייע במניעת התפשטות הנגיף ולהפחתה משמעותית של העומס המוגבר על ארגוני הבריאות.

 

בחברת Tyto Care מזרזים בשבועות האחרונים ייצור מכשירים נוספים ולהביא לייצור של פי שלושה יותר מכשירים ממה שתוכננו במקור לרבעונים הקרובים, זאת על מנת להמשיך במענה מהיר ככל הניתן על הביקוש הרב. הגיוס הנוסף מגיע כאשר Tyto Care חווה גידול מהיר בביקוש ברחבי העולם לבדיקות רפואיות דיגיטליות. רק בשנת 2019 חוו בחברה גידול של פי 3 במכירות. כמו כן, הגיוס יאפשר ל- Tyto Care להמשיך ולהרחיב את השירותים ברחבי ארה”ב, אירופה ואסיה וכן לפתח ולייצר יכולות מוצר מתקדמות חדשות הכוללות פתרונות אבחון ביתיים .

 


הטכנולוגיה של Tyto Care צילום: טייטו קר בעמ

 

“בשנתיים האחרונות, Tyto Care צברה תאוצה באופן משמעותי מאוד והיא ממלאת תפקיד משמעותי בשינוי האופן בו הציבור צורך ומשתמש בשירותי בריאות. שירותי רפואה מרחוק מאפשרים מעקב יעיל אחר מגפת הקורונה ואנחנו גאים שהפתרון הייחודי שלנו מאפשר סיוע מהותי למערכות הבריאות ולצרכנים ברחבי העולם במאבק נגד הנגיף” אמר דדי גלעד, מייסד משותף ומנכ”ל Tyto Care. “הגיוס מגיע ברגע מרכזי בהתפתחות הרפואה מרחוק ויאפשר להמשיך לעצב ולהשפיע על עולם הרפואה העולמי עם פתרונות הטיפול הווירטואלי שאנו מציעים. אנו מצפים להמשיך ולהרחיב אף יותר את קהל המשתמשים ברחבי העולם ולהציע פתרונות חדשים, בזמן שהביקוש לשירותי רפואה מרחוק ממשיך לעלות”.

 

“הביקוש לשירותים בכל זמן, על פי דרישה, הגיע גם לעולמות הבריאות” אמר ג’ף הורינג, מייסד-שותף ומנכ”ל ב- Insight Partners. “אימוץ הרפואה מרחוק עומד בתקופה זו בשיא של כל הזמנים ו- Tyto Care הינו הפתרון היחיד בשוק עם יכולות אבחון שיכולות לספק טיפול מרחוק באיכות קלינית”.

 

 


הטכנולוגיה של Tyto Care צילום: טייטו קר בעמ

 

אמיר להט, שותף ב- Olive Tree Ventures אומר: “חווינו ממקור ראשון את הערך הגבוה והמשמעותי של הפתרון של Tyto Care בשוק הישראל.

Tyto Care חוותה צמיחה של פי שלוש בשנת 2019 והיא עובדת עם מאות בתי חולים ומעל 100 ארגוני בריאות כולל מערכות בריאות, חברות ביטוח ושותפים אסטרטגיים, בעיקר בצפון אמריקה, אירופה וישראל. החברה שירתה מאות אלפי חולים וביצעה למעלה מ -200,000 בדיקות רפואיות מרחוק בשנת 2019 בלבד – נתונים אלו מהווים עדות לאימוץ הולך וגובר של פתרון הבדיקה מרחוק, כאמצעי יעיל, נוח ואיכותי למתן טיפול רפואי”.קישור לכתבת המקור

Travazor

About The Author

סיפורים קשורים

Travazor